Jutro, 2 kwietnia 2018 r., obchodzony jest Narodowy Dzień Ochrony Dziedzictwa Tajskiego, parada na Beach Road

Data urodzin Księżniczki Maha Chakri Sirindhorna została w tym roku ogłoszona przez Radę Ministrów jako czas uhonorowania i zachowania tradycyjnych wartości i kultury Tajlandii.

Burmistrz Anan Charoenchasri i przewodniczący Rady Kultury Pattaya Mana Yaprakam spotkali się z szefami różnych wydziałów miejskich, aby zaplanować oficjalne wydarzenia na dany dzień.

Uroczystość rozpoczyna się paradą na Beach Road pomiędzy Central Road i Central Festival Pattaya Beach, w której uczestnicy są ubrani w stroje z epoki tajskiej podobne do postaci z historycznego dramatu telewizyjnego „Buppaysanniwad”, który jest teraz modny, ponieważ lokalne władze próbują się nałożyć na popularność prowadzenia turystyki.

Stoiska wokół Central Festival będą sprzedawać sztukę i rękodzieło, tajskie jedzenie i słodycze, wszystkie wykonane przez studentów Pattaya.

Inni będą wystawiać muzyczne i taneczne pokazy na scenie na plaży przy Central Road od 3:9 do XNUMX:XNUMX

Oczekuje się, że parada rozpocznie się o 3:00, zaczynając od Central Festival.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOPoczta Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/