82-letni Taj wyrzucił swój wózek, gdy 21-latek umiera po śpiączce (wideo)

Bangkok-

82-letni Juroon Meepan, zarabiający na życie śmieciarz, został wyrzucony ze swojego wózka na początku tego miesiąca w Bangkoku po tym, jak 21-letni Narathorn Soattiyung, który idzie przez George'a, przyciął swój wózek motocyklem i wpadł w złość (mimo wypadku to jego wina) i wrócił i brutalnie zaatakował pana Meepana, co spowodowało, że zapadł w śpiączkę. Narathorn, który został pierwotnie oskarżony o napaść, został ponownie aresztowany i oskarżony o zabójstwo tego ranka, drugi i zwolniony dziś po południu za obligacją 180,000 XNUMX bahtów.

Media społecznościowe są, co zrozumiałe, bardzo zdenerwowane tą sytuacją i wysadziły Narathorna na wiele tajskich stron internetowych.

Jego żona powiedziała Khao Sod Englishowi:

„Chcę mu powiedzieć, nie martw się już. Teraz możesz odpocząć” — powiedziała dziś rano 71-letnia żona Juroon, Chaluay Jaritek. „Do młodych ludzi: nie bądź taki porywczy. Zobacz, co się tutaj wydarzyło. Proszę, zachowujcie się jak dobrzy ludzie. Rodzice chcą dobrych dzieci”.

Chaluay powiedziała, że ​​nie miała żadnych ostatnich słów ze swoim mężem, który nie odpowiadał od czasu napaści.

„Po prostu musiałem się z nim trochę drażnić, mówiąc, że musi być tak wygodny, gdy ktoś go karmi przez cały dzień” – powiedział Chaluay.

Córka Juroon, Wanida Maneepan, powiedziała w piątek, że ich „wielka strata” powinna być lekcją.

„Osobiście jestem zły. Ale z drugiej strony mój tata był stary i lepiej, żeby wreszcie odpoczął – powiedziała. „Chcę powiedzieć ludziom, żeby nie robili tego niczyjej rodzinie. To taka wielka strata.”

Zanim wpadł w ciężkie czasy i musiał zbierać odpady i wyrzucone towary do sprzedaży ze swojej sprzedaży, Juroon był jednym z założycieli firmy produkującej metale o nazwie Saksit Alloy. Został zmuszony do sprzedaży swoich udziałów po kryzysie finansowym Tom Yum Kung w 1997 roku.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/