Poranny pożar wybucha w Isalonie na Walking Street obok Club Insomnia

Technicy zajmujący się przenoszeniem sprężarki stwierdzają, że pożar zaczął się w tajemniczy sposób samoistnie i nie był to ich wina.

Pattaya-

Średniej wielkości pożar wybuchł wczesnym rankiem w piątek 7 kwietnia w Isalonie, należącym do grupy Club Insomnia i sąsiadującym z popularnym i często wypełnionym klubem nocnym w centrum Walking Street w Pattaya. Pożar wybuchł o godzinie 10 i rozpoczął się na płaskim dachu budynku. Technicy klimatyzacji przeprowadzali się i instalowali nową sprężarkę powietrza na dachu budynku, kiedy stwierdzili, że zauważyli w pobliżu wybuch pożaru.

Technicy, którzy wraz z niewielką liczbą pracowników, którzy byli w stanie bez trudu wydostać się, stwierdzili, że nie są odpowiedzialni za pożar i nie ma to nic wspólnego z instalacją nowej sprężarki, mimo że nikogo innego nie było w okolicy na czas na dachu.

Technicy i personel zdołali sami ugasić pożar za pomocą gaśnic, chociaż straż pożarna przybyła szybko. Ten incydent jest kontynuacją serii incydentów pożarowych na popularnej ulicy spacerowej. Na szczęście ten pożar miał miejsce w porze dnia, kiedy klub nocny obok, jeden z najbardziej ruchliwych miejsc turystycznych w Pattaya, z tysiącami ludzi dziennie, był zamknięty.

Uszkodzenia zostały ograniczone tylko do I Salonu i są obecnie oceniane. Bezsenność, ku uciesze wielu fanów, nie została uszkodzona. Dochodzenie jest w toku, ponieważ urzędnicy nie do końca wierzą w twierdzenie techników lotniczych, że pożar w tajemniczy sposób wybuchł sam z siebie.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/