Rosjanka podcina sobie gardło w 7-11 w Phuket, nagrane na wideo (Grafika)

Phuket-

41-letnia rosyjska turystka Oksana Feoktistava spokojnie weszła do sklepu 7-11 z nożem w dłoni w piątek 830-go o 7 rano i poderżnęła sobie gardło na oczach przerażonych pracowników i klientów. Personel, który można usłyszeć na nagraniu próbującym zatrzymać kobietę, natychmiast wezwał ratowników i policję.

O dziwo, kobieta przeżyła i jest w stabilnym stanie, a ratownikom udało się szybko zawieźć ją do szpitala Vachira Phuket. Lekarzom udało się zszyć poważne cięcie, a ona wraca do zdrowia w szpitalu. Odmawia rozmów z policją lub rosyjskimi tłumaczami, a jej ambasada i rodzina zostali powiadomieni. Obecnie jest pod obserwacją samobójczą w szpitalu.

Ostrzeżenie: wideo może niektórym przeszkadzać.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/