Odbiór pożarów ciężarówek w autobusie Baht z turystami w pobliżu pływającego targu (wideo)

Pattaya-

8 kwietnia o 5:00 rano pędzący czarny pick-up podążał za innym pędzącym pojazdem. Pasażerowie pick-upa, którzy wciąż nie zostali zidentyfikowani, wystrzelili cztery lub pięć pocisków w kierunku autobusu bahta, wysadzając tylną oponę i powodując jego zatrzymanie. Na szczęście kierowca nie stracił panowania nad pojazdem, a kule nie trafiły w czasie zaistniałej sytuacji żadnego z turystów.

Kierowca autobusu Baht, Krisada, lat 28, powiedział, że jest ze swoją dziewczyną i został wezwany przez turystów, aby zabrali ich do hotelu w Na Jomtien około 5 rano w niedzielę. Turyści nie zostali zidentyfikowani i poinformowano, że są zszokowani i przerażeni tą sytuacją.

Po próbie strzału kierowca czarnego pick-upa skręcił do tyłu i powoli przetoczył się, obserwując scenę, po czym uciekł z powrotem w kierunku Central Pattaya.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/