Lord narkotyków z jedną nogą w „biegu” w Tajlandii?

Uważa się, że brytyjski król narkotykowy, który ucieka przed policją w Wielkiej Brytanii, ukrywa się w Tajlandii.

51-letni Richard Wakeling z Brentwood w Essex został w poniedziałek skazany i skazany pod nieobecność za próbę sprowadzenia dużej ilości amfetaminy.

Wakeling uciekł do Belfastu przed 12-tygodniowym procesem, w którym miał stanąć obok trzech innych mężczyzn w sądzie koronnym w Chelmsford.

Policja twierdzi, że Wakeling, który ma jedną nogę, ma powiązania rodzinne z Tajlandią i może ukrywać się w kraju.

Podejrzewamy, że Wakeling uciekł za granicę, prawdopodobnie do Tajlandii, gdzie miał silne powiązania rodzinne, powiedział rzecznik brytyjskiej Narodowej Agencji ds. Przestępczości.

Ale jest prawdopodobne, że w Wielkiej Brytanii są ludzie, którzy mają wskazówki na temat jego ruchów po tym, jak przybył do Belfastu 6 stycznia, i apeluję do każdego, kto ma informacje, aby się zgłosił. Ma protezę nogi i wymaga regularnego leczenia.

NCA ma zasięg międzynarodowy i powinien wiedzieć, że odległość nie jest dla nas przeszkodą w znalezieniu go.

Jesteśmy zdecydowani, że zostanie odesłany do Wielkiej Brytanii w celu odbycia kary.

„Dopóki go nie znajdziemy, będzie spędzał każdy dzień oglądając się przez ramię”.

Pod jego nieobecność w poniedziałek Wakeling został skazany na 11 lat więzienia w Sądzie Koronnym w Chelmsford za zorganizowanie importu płynnej amfetaminy, której wartość uliczną szacowano na 8 milionów funtów w kwietniu 2016 r.

Trzech innych mężczyzn, w tym 59-letni kierowcy ciężarówek Lesley Muffett, 65-letni Stuart Davidson i 34-letni Darren Keane, również uznano za winnych spisku w celu importu narkotyków.

Keane i Davidson zostali skazani odpowiednio na dziewięć i osiem lat, a Muffet na sześć lat. Policja poinformowała, że ​​Davidson i Muffet, obaj kierowcy ciężarówek, przewozili narkotyki z Europy. Ale cała operacja została zorganizowana przez Wakelinga, który był w kontakcie z dostawcami leków w Belgii i Holandii.

Jeśli zobaczysz jednonożnego mężczyznę wyskakującego przed policją w Pattaya, może to być twój człowiek.

Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/