Więcej o Nikołaju Rybałowie, człowieku, który ukradł z wymiany milion bahtów i brutalnie zaatakował pracownicę

Pattaya-

Mamy aktualizację w sprawie, w której obywatel Rosji brutalnie zaatakował tajską agentkę wymiany walut w Jomtien i ukradł milion bahtów w biały dzień.

Oto kilka zdjęć pana Nikolaya Rybalova w areszcie. Dowiedzieliśmy się, że został aresztowany na lotnisku przed ucieczką z kraju. Ponieważ nie ukrył swojej tablicy rejestracyjnej motocykla, policja łatwo go wytropiła, która odkryła, że ​​próbuje opuścić kraj. Aresztowali go tuż przed tym, jak udało mu się wylecieć z kraju na lotnisko Suvarnabhumi w Bangkoku.

Miał na sobie prawie milion bahtów, ale wciąż zaprzecza pomimo przytłaczających dowodów, że to on był mężczyzną w filmie (zobacz nasz poprzedni artykuł). W tej chwili nasze źródła mówią nam, że odmawia współpracy z policją lub tłumaczami.

My w Pattaya News jesteśmy dumni z tajlandzkiej policji za złapanie tego człowieka, zanim uciekł z kraju i mamy nadzieję, że w tej sprawie zostanie wymierzona sprawiedliwość w systemie sądowym.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/