Rosjanin okrada kantor wymiany walut w Jomtien, brutalnie napada na pracownicę, Schwytany (wideo)

Jomtien-

Dziś rano, 14 kwietnia 2018 r., około godziny 9:30, Rosjanin, prawdopodobnie Nikołaj Rybałow, obrabował kantor wymiany walut zlokalizowany na plaży Jomtien. Zaczekał, aż pracownica przyniesie resztę, po czym brutalnie ją zaatakował, zadając jej kilkanaście ciosów w głowę, po czym uciekł z torbą pieniędzy. W worku pieniędzy znajdowało się około 1 miliona bahtów.

Szybko udało się go zidentyfikować, gdyż pomimo noszenia maseczki nie zakrył tatuaży na ramionach oraz tablicy rejestracyjnej zarejestrowanego na niego motocykla, którym odjechał, co zarejestrowało nagranie wideo.

Tajskiej policji udało się go wyśledzić i aresztować pod zarzutem postawienia zarzutów. Pan Rybalov twierdzi, że to nie on był na nagraniu, mimo że ma dokładnie takie same tatuaże, a kamera CCTV pokazuje osobę przypominającą go jadącą na zarejestrowanym motocyklu.

Napadnięty pracownik z licznymi obrażeniami dochodzi do siebie w szpitalu. Policja będzie go ścigać z całą surowością prawa.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOWiadomości z Pattaya po tajsku
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/