Rosjanin okrada kantor wymiany walut w Jomtien, brutalnie napada na pracownicę, Schwytany (wideo)

Jomtien-

Dziś rano, 14 kwietnia 2018 roku około godziny 9:30 Rosjanin, podejrzany o to, że jest panem Nikołajem Rybałowem, obrabował kantor wymiany walut znajdujący się na plaży Jomtien. Czekał, aż pracownica przyniesie zmianę i brutalnie ją zaatakował, zadając jej kilkanaście ciosów w głowę, zanim uciekł z workiem pieniędzy. Worek pieniędzy zawierał około 1 miliona bahtów.

Został szybko zidentyfikowany na podstawie tego, że pomimo noszenia maski nie zakrywał tatuaży na ramionach, a rejestracja tablicy rejestracyjnej na motocyklu, którym odjechał, została uwieczniona na wideo.

Tajlandzka policja zdołała go wytropić i aresztować z nierozstrzygniętymi zarzutami. Pan Rybalov twierdzi, że to nie był on w filmie, mimo że ma dokładnie te same tatuaże i CCtv przedstawiające osobę, która go przypomina, jadącą na swoim zarejestrowanym motocyklu.

Poszkodowany pracownik dochodzi do siebie w szpitalu z kilkoma obrażeniami. Policja będzie go ścigać w najszerszym zakresie prawa.

ŹRÓDŁOPattaya wiadomości Thai
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/