Film przedstawiający bójkę grupową na Beach Road w ostatnim dniu Songkran

Dzięki Bogu Songkran się skończył, co?

Ten film został nagrany przez użytkownika Facebooka przed Wonder Sound Stage przy centrum handlowym Mike's Shopping ostatniego dnia Songkran.

Organizatorzy sceny próbowali spryskać i rozproszyć awanturniczą młodzież z Tajlandii i nieustannie zapowiadali przez głośniki, że mają się zrelaksować. To jednak nie zadziałało i policja szybko przybyła, by aresztować młodzież za publiczne odurzenie i napaść.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/