Film przedstawiający bójkę grupową na Beach Road w ostatnim dniu Songkran

Dzięki Bogu Songkran się skończył, co?

Ten film został nagrany przez użytkownika Facebooka przed Wonder Sound Stage przy centrum handlowym Mike's Shopping ostatniego dnia Songkran.

Organizatorzy sceny próbowali spryskać i rozproszyć awanturniczą młodzież z Tajlandii i nieustannie zapowiadali przez głośniki, że mają się zrelaksować. To jednak nie zadziałało i policja szybko przybyła, by aresztować młodzież za publiczne odurzenie i napaść.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/