Obywatel Tajlandii aresztowany za palenie lodu na środku Walking Street

 

Suwanit Janmechai, lat 35, z Saraburi została znaleziona w posiadaniu 0.35 grama lodu (metamfetaminy) i sprzętu do zażywania narkotyków po tym, jak policja aresztowała ją w poniedziałek po obejrzeniu szeroko oglądanego wideo w Internecie, w którym wydaje się, że pali lód publicznie w pobliżu klubu nocnego w Miami na słynnej na całym świecie Walking Street. Wielu świadków twierdziło, że otwarcie paliła metamfetaminę na ulicy.

Przyznała policji, że była narkomanem, ale powiedziała, że ​​to nie ona w filmie – tylko ktoś, kto wyglądał jak ona i nosił te same ubrania. Nie było jasne, w jaki sposób dostała narkotyki, ponieważ stwierdziła również, że jest bezdomna i nosi te same ubrania, co na nagraniu.

Film z oryginalnym postem i jej przesłuchaniem został opublikowany na YouTube.

W tle słychać ludzi śmiejących się, gdy kobieta tłumaczy się.

Policja oskarża ją o narkotyki i obecnie przebywa w areszcie śledczym.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/