AKTUALIZACJA: Policja prosi urzędników okręgowych o zamknięcie hotelu Tulip na 5 lat, właściciel grzywny 18 milionów bahtów za zagraniczną seksowną orgię

Pattaya-

W tym tygodniu pisaliśmy o tym, jak kierownictwo hotelu Tulip organizuje orgię seksualną z wieloma obcokrajowcami w sali konferencyjnej z wielu krajów, w tym z USA, Kanady, Kambodży, Tajlandii i innych.

Policja dokonała nalotu na orgię i aresztowała wszystkie zaangażowane osoby, a teraz ogłosiła po dalszym dochodzeniu, że wnoszą pełne oskarżenia w maksymalnym zakresie prawa, ponieważ uważają, że ta działalność obejmująca orgie swingersów, cytuję, szkodzi rodzinnej reputacji Pattayi.

Oprócz orgii seksualnej, która łamie tajskie przepisy dotyczące nieprzyzwoitości i przyzwoitości, hotel nie miał licencji przez cały okres pięciu lat, w którym był otwarty. Ponadto hotel wymagał od każdej osoby, która pojechała na imprezę, zapłaty 1500 bahtów, co również niesie ze sobą naruszenia związane z prostytucją i nagabywaniem.

Karą za brak licencji jest kara więzienia do jednego roku, jednorazowa grzywna w wysokości 20,000 10,000 bahtów i 18 XNUMX bahtów dziennie. Ponieważ hotel NIGDY nie miał odpowiedniej licencji, policja obliczyła, że ​​kara wyniesie XNUMX milionów bahtów.

Właściciel, obywatel Chin, 53-letni Xeng-Chai Yang, został aresztowany i obecnie przebywa w areszcie. Aresztowano również trzech pracowników hotelu i postawiono im zarzuty wspólników.

W przeciwieństwie do innych raportów, aresztowani cudzoziemcy NIE zostali ukarani grzywną i zostali zwolnieni po tym, jak policja zarejestrowała ich dane i przetestowała ich pod kątem obecności narkotyków, z wyjątkiem jednego cudzoziemca, który przebywał na dłuższym pobycie, który został wysłany do imigracji w celu deportacji, i jednego, u którego wynik badania na obecność narkotyków był pozytywny. Pozostałych zwolniono bez grzywien, zarzutów i kar.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/