Więcej Intensywne burze, silne wiatry i deszcz nad Pattaya przez cały weekend

Pattaya-

System wysokiego ciśnienia, który pierwotnie powstał w Chinach, przeniesie się w ten weekend z północno-wschodniego do obszaru Bangkoku i Pattaya. Rozpoczęliśmy to już dziś rano, kiedy niesezonowe silne burze z piorunami zniszczyły obszar Pattaya, przewracając billboardy i powodując sporadyczne powodzie. Oczekuje się, że w ten weekend główny rdzeń systemu burzowego uderzy w miasto, prawdopodobnie powodując więcej problemów.

W Kalasin i północnych prowincjach kilka domów straciło dachy i według rządu Tajlandii doszło do rozległych zniszczeń. Oczekuje się, że burze spowodują powodzie w Pattaya.

Tajski Departament Meteorologiczny przewiduje, że piątkowy poranek i sobotnie popołudnie będą najintensywniejszym okresem opadów, jednak należy być przygotowanym na deszcz, silny wiatr i burze przez cały weekend.

Bądź bezpieczny Pattaya!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/