Chory psychicznie Rosjanin atakuje starszą Tajkę, próbuje ją zgwałcić… (Szokujące wideo)

 

Pattaya-

Mężczyzna, który podobno jest Rosjaninem, mówi półpłynnie po tajsku i wydaje się być chory psychicznie, wszedł do domu 65-letniej Tajki dziś rano o 8 rano w North Pattaya bez pozwolenia. Kobieta i jej rodzina twierdzą, że nigdy wcześniej nie widzieli mężczyzny.

Mężczyzna po wejściu do jej domu zdjął spodnie i złapał kobietę za szyję, rzucił ją na ziemię i próbował ją zgwałcić, mówiąc po tajsku, że też ją zgwałci.

Tajka, której imię zostało utajnione, zawołała o pomoc, a jej sąsiedzi odpowiedzieli w ciągu kilku sekund. Udało jej się uwolnić od niego, nawet gdy zaniepokojeni sąsiedzi wlewali się do domu. Jak widać na wideo, próbował gonić kobietę i był powstrzymywany przez sąsiadów z bronią. W pewnym momencie Rosjanin złapał duży kij i próbował ich wszystkich zaatakować.

Sąsiedzi wezwali policję, która szybko zareagowała. Mężczyzna odmówił współpracy z policją, mówiąc po tajsku, że nie jest pijany i odprawia światu przysługę i jest wybranym posłańcem dla Tajów. Został przewieziony na posterunek policji w Nong Prue i zostanie oskarżony o usiłowanie gwałtu, wtargnięcie, napaść i prawdopodobnie inne zarzuty. Będzie również sprawdzany pod kątem narkotyków w swoim systemie. Policja uważa, że ​​jest chory psychicznie, ponieważ nadal groził i obrażał policję, twierdząc, że aresztowali wybranego Posłańca Pattayi.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOWiadomości Siamchon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/