Pattaya Urzędnicy napadają na wiele hoteli w Pattaya, dokonują siedmiu aresztowań bez licencji

Pattaya-

Na prośbę Narisa Niramaiwonga i komendanta policji w Pattaya, pułkownika Apichaia Krobpetcha, naczelnika okręgowego Bang Lamung, urzędnicy ds. imigracji, policji okręgowej, policji lokalnej i policji turystycznej we wtorek przeprowadzili nalot na dziesięć nieruchomości w rejonie Pattaya, aby sprawdzić licencje.

Naloty zostały zażądane po dobrze nagłośnionym nalocie na Tulip Hotel, w którym nie tylko odbywała się obsceniczna orgia seksualna za zgodą kierownictwa, ale hotel nie miał również licencji i nie miał jej od 2004 roku, kiedy został otwarty. Urzędnicy twierdzą, że będą nadal sprawdzać hotele pod kątem legalnych licencji.

Siedem z dziesięciu poddanych nalotom nieruchomości działało niezgodnie z prawem bez żadnych licencji.

Te nieruchomości oraz aresztowany właściciel/zarządca to:

 

1. Rezydencja Central Pattaya na Sai 2. Pan Rajan Malhotra, 55 lat, Hindus, aresztowany.

2. E-Outfitting Boutique Hotel na Sai 2. Xue Dong, Chiny, 31 aresztowany.

3. Butikowy hotel miejski. Aresztowany 62-letni Chaiyan Mongkhonkulasat z Nonthaburi.

4. Ośrodek Le Viman.

5. Ośrodek Cocco w południowej części Pattaya. 42-letni Sander Wolterring z Holandii aresztowany.

6. Hotel Jomtien Thani na plaży Jomtien. Sujinan Prangsurang, Tajka, 49 lat, aresztowana.

7. Mieszkanie Atlantis w Jomtien. Pani Daengkhamkhun, 47-letnia Tajka, aresztowana.

Okazało się, że wszyscy czterej cudzoziemcy pracują bez pozwolenia na pracę. Policja będzie oskarżać wszystkich w najszerszym zakresie.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁO77jowo
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/