Francuz zamordowany w Bangkoku przez obywatela Tajlandii po próbie przerwania bójki

Bangkok-

Pan Leo Alexandre Achille Le Gratiet, lat 24, z Francji, zmarł w czwartek wczesnym rankiem po próbie interwencji i powstrzymania bójki w pensjonacie Flapping Duck w Bangkoku między obywatelem Tajlandii a innym turystą.

35-letni Pae, znany również jako Seree Rodkiang z Tajlandii, pił z przyjaciółmi w pensjonacie, kiedy postanowił oddać mocz do kanału na tyłach pensjonatu. Świadkowie twierdzą, że inny turysta głośno powiedział panu Pae, że powinien skorzystać z toalety i nie oddawać moczu do kanału. Pan Pae obraził się na to i zaczął głośno kłócić się z innym turystą i zaczął grozić. Drugi turysta odmówił wycofania się i nadal próbował pouczać i krzyczeć na pana Pae za oddanie moczu w kanale.

W tym momencie pan Le Gratiet, który czytał samotnie przed pensjonatem, podbiegł, aby spróbować rozdzielić dwóch mężczyzn i uspokoić sytuację. Wielu świadków i CCTV potwierdzają w tym momencie Pae wyjął nóż i dźgnął pana Gratieta w klatkę piersiową. Świadkowie twierdzą również, że zarówno pan Pae, jak i nienazwany z nazwiska turysta, który kłócił się z nim, byli bardzo pod wpływem alkoholu. Według świadków pan Le Gratiet nie był pijany i próbował jedynie załagodzić sytuację.

Pan Le Gratiet zmarł niemal natychmiast z powodu rany w klatce piersiowej, a pan Pae natychmiast uciekł. Właściciel pensjonatu i inni klienci wezwali policję, gdzie później aresztowali pana Pae kilka ulic dalej. Policja twierdzi, że oskarży pana Pae w najszerszym zakresie prawa. Ambasada francuska została powiadomiona o śmierci ich cudzoziemca.

Nasze myśli w wiadomościach Pattaya są z rodziną i przyjaciółmi pana Le Gratieta, którzy tylko próbowali uspokoić sytuację i rozładować sytuację.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/