Ramayana Water Park ogłasza plan dużej rozbudowy w stylu parku rozrywki.

Ramayana ma stać się światowej klasy parkiem rozrywki

Pattaya-

Każdy, kto był w parku wodnym Ramayana, położonym między winnicą Silverlake a słynną górą Buddy, zauważył, że ma dużo miejsca i miejsca do rozbudowy, a ostatnio wiele buldożerów i wykarczowania miało miejsce w parku i wokół niego.

Ramayana, która niedawno obchodziła swoją dwuletnią rocznicę i jest największym parkiem wodnym w Tajlandii, trzecim w całej Azji i 3 na świecie, ma większe plany i cele w zasięgu wzroku… światowej klasy park rozrywki i ośrodek wypoczynkowy na obrzeżach Pattaya.

 

Johannes Pattermann, dyrektor sprzedaży w Ramayana, powiedział: „Park wodny Ramayana został otwarty w 2016 r. Inwestycją 1.5 miliarda Bt na obszarze 106 rai otoczonym piękną przyrodą Khao Chee Chan i winnicą Silver Lake. Jesteśmy w stanie obsłużyć 7,500 turystów dziennie i zostaliśmy wybrani przez TripAdvisor jako największy i najlepszy park wodny w Tajlandii, trzeci w Azji i 19 na świecie”.

Powiedział, że w przyszłości park planuje zainwestować w obiekty rozrywkowe, które obejmą atrakcje niewodne, takie jak kolejki górskie i przejażdżki dreszczowe, a także światowej klasy wydarzenia, które zadowolą większą liczbę turystów.

„Oczekuje się, że branża turystyczna Chon Buri i Pattaya, a także całej Tajlandii, będzie się stale rozwijać. Turystyka Pattaya zmienia się również w rodzinne miejsce z turystyką sportową, co jest dobre dla wizerunku Pattayi. Jest to również zgodne z polityką rządu Tajlandii i Urzędu Turystyki Tajlandii, która zakłada, że ​​Tajlandia jest miejscem rodzinnym. Park Wodny Ramayana jest gotowy odpowiedzieć na tę politykę, a my jesteśmy gotowi służyć dużym organizacjom, wycieczkom grupowym i rodzinom na większą skalę. Dzięki dużej powierzchni i licznym obiektom, będącym największym parkiem wodnym w kraju, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na wymagania dużych korporacji – powiedział.

Nie podano harmonogramu nowych atrakcji i rozbudowy parku, ale w oparciu o buldożer i budowę poza parkiem plany są już w toku.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/