Aktualizacja: Tajski rząd wkracza w sprawę kierowcy motocykla, który zaatakował turystę, grożą mu grzywny i kary więzienia

Pattaya-

Jak pisaliśmy wcześniej, kierowca motocykla, który zaatakował turystę, otrzymał od tajlandzkiej policji karę w wysokości 1000 bahtów i publicznie przeprosił. Jednak rząd Tajlandii zdecydował, że kary dla Sunthorna Saengthama mogą być znacznie wyższe.

Departament Transportu Lądowego, po rozpatrzeniu tysięcy skarg konsumentów dotyczących zachowania taksówkarza, obecnie prowadzi śledztwo w sprawie incydentu.

Stwierdzają, że pan Saengtham sam nie ma ważnego prawa jazdy, jego pojazd nie był zarejestrowany, a także popełnił takie samo naruszenie, jak niemiecki turysta, którego kopnął w głowę.

Chociaż wielu świadków szeroko relacjonowało i potwierdziło, że niemiecki turysta był niegrzeczny, przeklął policję i Tajów oraz próbował uciec i odblokować swój motocykl, Departament Transportu Lądowego i policja zgadzają się, że mogli poradzić sobie z sytuacją i tak się stało. nie potrzebuję kogoś, kto wkroczy i zaatakuje turystę.

Departament Transportu Lądowego stwierdził, że obraz kierowcy motocykla kopiącego turystę w głowę – bez względu na to, jak bardzo jest on zły, niegrzeczny, nieprzyzwoity itp. – może zaszkodzić całej branży taksówek motocyklowych.

DLT oświadczyło, że będzie ścigać dalsze zarzuty wobec pana Saengthama. Oświadczyli również, że popierają opłaty od niemieckiego turysty i że wszyscy turyści powinni mieć licencję, aby uniknąć problemów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/