Pattaya Cultural Music Festival przygotowuje się do rocka na Bali Hai Pier w ten weekend!

Pattaya powita Tajlandzki Festiwal Muzyki Kulturalnej w dniach 25-26 maja 2018 r. w Bali Hai Bay, skierowany do międzynarodowych podróżników, podczas gdy Urząd Turystyki Tajlandii kontynuuje poszerzanie swojej oferty „Otwarty na nowe odcienie” poprzez zróżnicowany kalendarz wydarzeń.

Pani Sujitra Jongchansitto, Zastępca Gubernatora TAT ds. Produktów Turystycznych i Biznesu, powiedziała: „Tajlandzki Festiwal Muzyki Kulturalnej jest pozycjonowany jako kolejny element kampanii „Otwarci na nowe odcienie”, która wykorzystuje muzykę jako medium. Pomaga budować świadomość i promować turystykę poprzez dynamiczny przemysł muzyczny Tajlandii, który naprawdę staje się jednym z największych atutów kraju.

„Wydarzenia takie jak to pomagają budować rozpoznawalność marki Tajlandii jako miejsca turystycznego, ponieważ jest to również jedno z najlepszych miejsc na imprezy muzyczne i kulturalne w Azji”.

Program Festiwalu Muzyki Kulturalnej Tajlandii obejmuje lokalne występy muzyki ludowej, współczesne występy muzyczne i scenę na żywo z muzyką popularnych zespołów i piosenkarzy, a akcja odbywa się na czterech scenach w ciągu dwóch dni.

Artyści grający główną scenę to: Rasamee Isan Soul, grupa Issan łącząca lokalną muzykę z jazzem, rockiem i soulem; Paradise Bangkok International Band, hybrydowy zespół roots, który łączy tradycyjne tajskie melodie z bluesem i folkiem rockowym; Mocca Garden, nowoczesny zespół reggae-ska z wpływami muzyki pop, funk, rock i tajskiej muzyki country; Tajscy raperzy, UrboyTJ i Day z megagrupy Thaitanium,# oraz legendarni tajscy mistrzowie jazzu Infinity.

Tajlandzki Festiwal Muzyki Kulturalnej ma nadzieję stymulować podróże do Chon Buri i sąsiednich prowincji, jednocześnie promując lokalne doświadczenia Tajlandii, które mogą później zostać rozwinięte na poziomie regionalnym, krajowym lub międzynarodowym.

Na trzech mniejszych scenach odbędą się również występy muzyki ludowej, na których zaprezentują się wschodzące lokalne zespoły i wokaliści.

Tajska gastronomia będzie prezentowana na targach żywności, na których prezentowane będą przysmaki kulinarne z każdego z czterech głównych regionów Tajlandii.

Inne działania obejmują kabiny do malowania twarzy i naklejek z tatuażami.

Uczestnicy są zaproszeni do „Zrób i udostępnij” obrazy 3D atrakcji Tajlandii z obszernej galerii zdjęć TAT lub publikuj na innych platformach społecznościowych, korzystając z #thailandculturalmusicfestival lub #amazingthailand, aby otrzymać kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy.

Warto zauważyć, że jest to pierwszy od kilku lat duży festiwal muzyczny w Pattaya.

Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/