To już oficjalne — teraz jest pora deszczowa!

Przygotuj parasol, ponieważ pora deszczowa oficjalnie się rozpoczęła, poinformowała w poniedziałek krajowa agencja meteorologiczna.

Kraj wszedł w sobotę w sezon monsunowy, ponieważ południowo-zachodnie wiatry przyniosły wilgoć znad Morza Andamańskiego i spowodowały opady w całym kraju, powiedział Wanchai Sakudomchai, dyrektor generalny departamentu meteorologicznego.

Sezon zakończy się w połowie października w Bangkoku i górnej części Tajlandii, podczas gdy w południowej części kraju będzie padać do grudnia.

Jednak departament ostrzegł, że w niektórych częściach – zwłaszcza na północnym wschodzie – od czerwca do połowy lipca opady będą niewielkie, co grozi brakiem wody do nawadniania.

W szczególności w Pattaya od wielu tygodni jesteśmy zalewani niesezonowymi deszczami, a prognostycy przewidują, że będzie to szczególnie aktywna pora deszczowa dla obszaru Pattaya.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/