Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków W najbliższy weekend 8 i 9 czerwca

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Pattaya powraca w tym miesiącu, eksplodując po raz pierwszy latem 8 i 9 czerwca!

Odwołane w 2016 r. ze względu na okres żałoby królewskiej oraz w 2017 r., po tym jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uchyliło budżet, popularne wydarzenie odbędzie się ponownie na plaży Pattaya, ale tym razem w czerwcu zamiast tradycyjnie pod koniec listopada.

Szefowa promocji turystyki Ornwora Kornpin powiedziała 22 maja, że ​​pokaz pirotechniczny „Świat kolorów” będzie rozpoczynał się każdego wieczoru o 7:30 z udziałem uczestników z Brazylii, Tajlandii, Włoch, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Każdy kraj będzie miał 45-minutowy pokaz każdego wieczoru obejmujący łącznie kilka godzin sztucznych ogni.

Pomiędzy wystawami uczestnicy będą bawić się koncertami tajskich zespołów, w tym Big Ass, Modern Dog, 25 Hours i Playground.

CAŁOŚĆ Beach Road będzie zamknięta w oba dni od 3:XNUMX do północy. Na całej ulicy będzie rozmieszczonych wiele scen koncertowych i zatwierdzonych sprzedawców. Bezpieczeństwo będzie rygorystyczne, a na pokładzie będzie wielu funkcjonariuszy policji i wojska. W związku z festiwalem w całym mieście wystąpią duże utrudnienia w ruchu. Fajerwerki będą widoczne w każdym miejscu na plaży Pattaya, ale przybądź tam wcześniej, aby zająć dobre miejsce na plaży!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/