Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków W najbliższy weekend 8 i 9 czerwca

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków Pattaya powraca w tym miesiącu, eksplodując po raz pierwszy latem 8 i 9 czerwca!

Odwołane w 2016 r. z powodu królewskiej żałoby, a w 2017 r. po tym, jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ograniczyło budżet, popularne wydarzenie ponownie odbędzie się na Pattaya Beach, ale tym razem w czerwcu, zamiast tradycyjnego końca listopada.

Szef Promocji Turystyki Ornwora Kornpin powiedział 22 maja, że ​​co wieczór o 7:30 rozpocznie się pokaz pirotechniczny „Świat koloru” z udziałem uczestników z Brazylii, Tajlandii, Włoch, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Każdego wieczoru każdy kraj będzie miał 45 minutowy pokaz, w sumie kilka godzin fajerwerków.

W przerwach między wystawami uczestnicy będą bawić się koncertami tajskich zespołów, w tym Big Ass, Modern Dog, 25 Hours i Playground.

CAŁOŚĆ Beach Road będzie zamknięta od 3:XNUMX do północy w oba dni. Na całej ulicy zostanie ustawionych wiele scen koncertowych i zatwierdzonych sprzedawców. Bezpieczeństwo będzie surowe, a na pokładzie znajdzie się wielu funkcjonariuszy policji i wojska. Z powodu festiwalu ruch uliczny będzie mocno utrudniony w całym mieście. Fajerwerki będą widoczne w dowolnym miejscu na plaży Pattaya, ale przyjedź tam wcześnie, aby uzyskać dobre miejsce na plaży!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/