Pijany funkcjonariusz „policji” grozi, że zastrzeli ludzi w mieszkaniu w Pattaya

Pattaya-

Jak dotąd niezidentyfikowany mężczyzna, który twierdzi, że jest funkcjonariuszem tajskiej policji sił specjalnych, groził innemu kierowcy w Niran Grand Condo o 7 rano w niedzielę rano.

Pan Bansung Nanamchiaw, lat 47, rozmawiał z przyjacielem w mieszkaniu przez okno swojego samochodu i zostawił dużo miejsca dla innych pojazdów. Nagle białe BMW z tablicami rejestracyjnymi z 1276 roku zaczęło bez przerwy trąbić klaksonem, a następnie rzekomo krzyczeć na niego i jego przyjaciela, że ​​jest z sił specjalnych i ich zabije.

Bansung i jego przyjaciel natychmiast wezwali policję, podczas gdy mężczyzna nadal ich wyzywał i wściekał się na nich. Obaj twierdzą, że mężczyzna był bardzo pijany i ledwo chodził. Kiedy zobaczył, że dzwonią na policję i nie dają się zastraszyć, porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo.

Kiedy przyjechała policja, przeszukali samochód i znaleźli z tyłu coś, co wyglądało na legalny mundur policji sił specjalnych. Są w trakcie identyfikacji właściciela na podstawie tablic rejestracyjnych i telewizji przemysłowej, aby ustalić, czy faktycznie jest on policjantem i zlokalizować go, aby wnieść oskarżenie.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTajrath
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/