Pijany funkcjonariusz „policji” grozi, że zastrzeli ludzi w mieszkaniu w Pattaya

Pattaya-

Do tej pory niezidentyfikowany mężczyzna podający się za funkcjonariusza tajlandzkiej policji groził innemu kierowcy w Niran Grand Condo o 7 rano w niedzielę rano.

Pan Bansung Nanamchiaw, lat 47, rozmawiał z przyjacielem w mieszkaniu przez okno swojego samochodu i zostawił dużo miejsca dla innych pojazdów. Nagle białe BMW z numerami rejestracyjnymi 1276 zaczęło bez przerwy trąbić klaksonem, a potem rzekomo krzyczeło na niego i jego przyjaciela, że ​​jest oddziałem specjalnym i ich zabije.

Bansung i jego przyjaciel natychmiast zadzwonili na policję, gdy mężczyzna dalej narzekał i wściekał się na nich. Oboje twierdzą, że mężczyzna był bardzo pod wpływem alkoholu i ledwo mógł chodzić. Gdy zobaczył, że dzwonią na policję i nie zastraszyli, mężczyzna porzucił samochód i uciekł pieszo.

Kiedy przybyła policja, przeszukali samochód i znaleźli z tyłu coś, co wyglądało na legalny mundur policyjny sił specjalnych. Są w trakcie identyfikowania właściciela na podstawie tablic rejestracyjnych i telewizji przemysłowej, aby ustalić, czy rzeczywiście jest gliną, i zlokalizować go, aby wnieść oskarżenie.

ŹRÓDŁOThairath
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/