Ministerstwo Kultury Tajlandii przypomina turystom i mieszkańcom, że zabawki erotyczne są sprzeczne z tajskim prawem

Tajlandia-

Wcześniej w tym tygodniu Salinee Chumsawan, dyrektor Biura Monitorowania Kultury w Ministerstwie Kultury, rozmawiała z dziennikarzami i prasą w odpowiedzi na kilka opublikowanych w zagranicznych gazetach artykułów o turystach zatrzymywanych i karanych za przynoszenie zabawek erotycznych, takich jak wibratory itp. Tajlandia. Ostatnie artykuły informacyjne skłoniły kilka krajów, w tym Anglię, do wydania ostrzeżenia podróżnego dla swoich obywateli, ostrzegając ich, że przywożenie, kupowanie lub posiadanie zabawek erotycznych jest niezgodne z prawem w Tajlandii.

Pani Chumsawan oświadczyła prasie, że Sex Toys nie powinno być legalizowane, ponieważ są one sprzeczne z poglądami tajskiego społeczeństwa i obraźliwe dla większości Tajów. Stwierdziła również, że ludzie, którzy mają ochotę, powinni zamiast tego medytować, odwiedzać lokalną świątynię lub uprawiać sport.

To wywołało burzę w tajskich mediach społecznościowych, w których wielu Tajów twierdziło, że problem jest zamiatany pod stół i zachowuje się, jakby go tam nie było.

Biorąc to pod uwagę, my tutaj w Pattaya News przypominamy, że zabawki erotyczne SĄ sprzeczne z tajskim prawem, a kary, takie jak wapowanie, mogą być surowe.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/