Predator wybiera się na przejażdżkę na swoim ksenomorficznym szkielecie Rower w Tajlandii (wideo)

Tajlandia-

Zaledwie kolejny dzień w Tajlandii, kiedy kierowcy i dojeżdżający codziennie do pracy byli w szoku, kiedy Predator, wraz z motocyklem Xenomorph wykonanym ze szczątków jego wrogów, wybrał się na ponad godzinę popołudniową przejażdżkę po ruchliwych drogach Tajlandii.

Pomimo wielu przechodniów i kierowców pstrykających zdjęcia i poświęcających motocyklistom dużo uwagi, zachował spokój, prawdopodobnie w drodze, by zniszczyć swoją kolejną ofiarę. Nie wiadomo, dlaczego nie stał się niewidzialny i zamiast tego wybrał publiczną jazdę.

(Nie z przymrużeniem oka, nowy film o drapieżnikach wyjdzie później tej jesieni, a drapieżniki jeżdżące na motocyklach są częścią promocji w Tajlandii, aby przypomnieć ludziom, że nadchodzi. Miej oko na jadącego w pobliżu Predatora.)

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/