Tajka spada na śmierć z mieszkania, australijski chłopak zatrzymany

Pattaya-

Wilawal Poolsukserm, 28 lat, spadła na śmierć z piątego piętra Min Mansion w Tambon Nong Plue około 2:30 wcześnie rano w poniedziałek.

Przeżyła początkowy upadek, ale odniosła obrażenia w drodze do szpitala, pomimo najlepszych prób ratowników i medyków.

Kierowca taksówki motocyklowej, którego nazwisko nie zostało ujawnione, stwierdził, że widział, jak upadła i natychmiast wezwał pomoc.

Sytuację komplikowało przybycie policji, która znalazła jej australijskiego chłopaka, którego nazwisko zostało utajnione do czasu dalszego dochodzenia, trzymającego ją za rękę i płaczącego.

Nie złożył jeszcze oświadczenia prasie ani policji, ale po wstępnym przesłuchaniu policja zdecydowała się go zatrzymać, aby ustalić, jak dokładnie upadła.

Dalsze informacje przekażemy, gdy je zdobędziemy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/