Zbliża się Pattaya City Marathon!

Ważnym międzynarodowym wydarzeniem sportowym w kalendarzu festiwali i wydarzeń w Tajlandii jest Pattaya Marathon, a rok 2018 to 27.th edycja tego popularnego biegu, którego organizatorzy spodziewają się 10,000 XNUMX biegaczy z całego świata.

Ponieważ obiekt jest znanym nadmorskim kurortem Pattaya, położonym 140 km od Bangkoku, biegacze będą mieli malowniczą scenerię wybrzeża, dzięki której będą mogli cieszyć się inną perspektywą tego zawsze popularnego miejsca.

Trasa wyścigu „Pattaya Marathon 2018” została zaprojektowana tak, aby zaimponować zarówno uczestnikom, jak i widzom. Zaczyna się w Central Festival Pattaya Beach na Pattaya Beach Road i biegnie wzdłuż plaży Jomtien, mijając po drodze deptak Pattaya, molo Bali Hai i most Borommaratchachonnani. Jest trudny podjazd o długości 2 km w kierunku Khao Phra Tamnak, Jomtien Sai 2, Sukumvit Road i Chaiyaphruek Road, zanim trasa skręci z powrotem do Pattaya Beach Road i mety.

Program wyścigów „Pattaya Marathon 2018” obejmuje pięć kategorii biegu – pełny maraton 42.195 km, półmaraton 21.100 km, ćwierćmaraton 10.550 km, ćwierćmaraton na wózkach inwalidzkich, 3.7 km bieg dla studentów i bieg dla przyjemności.

Pełny maraton rozpocznie się o godzinie 03.00. i biegnie powyższą trasą, natomiast półmaraton rozpoczyna się o godz. 05.10 z molo Bali Hai i biegnie tą samą trasą, co pełny maraton od tego miejsca. Ćwierćmaraton startuje z molo Bali Hai o godzinie 05.45:3. trasa przebiega przez latarnię morską i punkt widokowy Pattaya i kontynuuje zjazd w dół w Khao Phra Tamnak do Pattaya XNUMX Road, po czym zawraca do punktu początkowego do mety.

Co ważne, wiele miejsc, zwłaszcza klubów nocnych, dyskotek i barów, zostanie zamkniętych wcześnie, aby uniknąć problemów, ponieważ trasa przebiega przez Walking Street. Tak więc dla tych, którzy chcą się bawić, pamiętajcie, że mogą być zamknięte już o północy.

Ćwierćmaraton na wózkach rozpoczyna się o godz. 06.20. podczas gdy studenci zabawy biegać i zabawy biegać rozpoczynają się o 06.30:XNUMX godz. z Dolphin Circle w North Pattaya, a te kierują się do Sukhumvit Road iz powrotem wzdłuż Beach Road do mety.

Nagrody dla biegaczy obejmują pamiątki, koszulki, trofea, medale i gotówkę dla pięciu najlepszych biegaczy w maratonie 42.195 km, półmaratonie 21.100 km, ćwierćmaratonie 10.500 km, biegu na 3.7 km, biegu na 3.7 km na wózku inwalidzkim i biegu na 3.7 km dla studentów (z wyjątkiem pamiątek). Specjalne wyróżnienia otrzymają również biegacze i biegacze z najlepszymi wynikami.

Zgłoszenia na „Pattaya Marathon 2018” można dokonać odwiedzając Wydział Rozwoju Turystyki Sportowej w Ratuszu Pattaya, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08.30-18.30. oraz w sobotę i niedzielę w godz. 08.30 – 16.30. Rejestracja online jest dostępna na http://www.pattayamarathon.go.th/.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz https://www.facebook.com/Pattaya-Marathon-366422933378043/

Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/