Emigrant brutalnie napadnięty po walce z turystą o wybór muzyki w Jomtien Beer Bar

Jomtien-

W weekend 65-letni obywatel brytyjski, pan David Williamson, który od tego czasu przeniósł się do Pattaya i mieszka tu legalnie jako emerytowany emigrant, został brutalnie napadnięty i znaleziony pokryty krwią po tym, jak wdał się w bójkę z turystą. Walka miała miejsce w The Roxy Beer Bar znajdującym się na Soi 7 w Jomtien. Pierwszej pomocy udzielono mu na miejscu, po czym został przewieziony do szpitala przez służby ratownicze.

Personel powiedział, że inna anonimowa osoba i pan Williamson znali się i zwykle dobrze się dogadywali. Stwierdzili, że walka rozpoczęła się od wyboru muzyki z YouTube, gdy klienci nie zgadzali się co do gatunku muzyki, którą chcą odtwarzać, a kłótnia przerodziła się w fizyczną walkę. Drugi turysta uciekł z miejsca zdarzenia wkrótce po walce, podczas gdy pan Williamson został na policję.

Policja będzie przeglądać CCTV i szukać więcej informacji na temat drugiej osoby, próbując oskarżyć ją o napaść i ustalić, kto rozpoczął fizyczną konfrontację.

 

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/