Szwedzki turysta zginął w wypadku motocyklowym w Pattaya

Szwedzki turysta został śmiertelnie ranny, gdy jego motocykl zderzył się z innym motocyklem na drodze w Pattaya w środę rano - poinformowała policja.

Posterunek policji w Pattaya został powiadomiony o wypadku na drodze Jomtien 2 w Tambon Nong Plue w dzielnicy Bang Lamung w Chon Buri o godzinie 12.30:XNUMX.

Turysta Tommi Nilson, lat 38, zmarł w drodze do szpitala.

Świadek, 29-letni Nattharat Sainuch, powiedział policji, że Szwed wyprzedził go, skręcił w prawo, aby ominąć samochód zaparkowany na poboczu drogi i zderzył się z innym motocyklem, powalając go na ziemię i ślizgając się po drodze na kilka metrów. Nie wiadomo, czy był wtedy pod wpływem alkoholu lub innych substancji.

Nikt inny nie został ranny.

Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/