Pattaya City rozpoczyna testy fotoradarów

PATTAYA:–Pattaya zaczęła testować fotoradary na ulicach miast.

Działają teraz dwie kamery na North Road, po przeciwnych stronach w pobliżu skrzyżowania z Phettrakul Road. Kamery automatycznie robią zdjęcia tablic rejestracyjnych pojazdów, które przejeżdżają na czerwonym świetle lub przejeżdżają przez skrzyżowanie.

Policja powiedziała, że ​​kamery mogą być również przydatne do przechwytywania tablic rejestracyjnych pojazdów wykorzystywanych do przestępstw.

Jeśli się powiedzie, kamery można by zainstalować w innym miejscu w mieście.

Nie jest jasne, czy poza przechwytywaniem danych, podczas tego testu na adresy osób zostaną wysłane rzeczywiste bilety i wezwania.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/