Duży pożar niszczy koreańską restaurację Yang Mi na South Pattaya Road, żadnych obrażeń, budynek zniszczony

Pattaya-

O 4:30 rano w czwartek, 2 sierpnia, wielki pożar zniszczył popularną restaurację Yang Mi znajdującą się przy South Pattaya Road.

Do ugaszenia pożaru potrzeba było ośmiu wozów strażackich, które mimo wczesnej godziny przyciągnęły tłumy obserwatorów. Gaszenie ognia zajęło około godziny. Urzędnicy miejscy i strażak przeczesali wrak i ustalili, że budynek był w tym czasie zamknięty i nie było żadnych obrażeń ani śmierci w wyniku pożaru.

Nie wiadomo jednak, jak doszło do pożaru, a śledczy przeczesują wrak w poszukiwaniu wskazówek. My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, podamy dodatkowe szczegóły, gdy je otrzymamy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/