Duży pożar niszczy koreańską restaurację Yang Mi na South Pattaya Road, żadnych obrażeń, budynek zniszczony

Pattaya-

O 4:30 rano w czwartek, 2 sierpnia, wielki pożar zniszczył popularną restaurację Yang Mi znajdującą się przy South Pattaya Road.

Do ugaszenia pożaru potrzeba było ośmiu wozów strażackich, które mimo wczesnej godziny przyciągnęły tłumy obserwatorów. Gaszenie ognia zajęło około godziny. Urzędnicy miejscy i strażak przeczesali wrak i ustalili, że budynek był w tym czasie zamknięty i nie było żadnych obrażeń ani śmierci w wyniku pożaru.

Nie wiadomo jednak, jak doszło do pożaru, a śledczy przeczesują wrak w poszukiwaniu wskazówek. My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, podamy dodatkowe szczegóły, gdy je otrzymamy.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/