Koreański turysta spada z hotelowego balkonu na drugim piętrze, ranny

Pattaya-

Koreański turysta spadł wczoraj z balkonu swojego drugiego piętra hotelu w Pattaya o 5:00 rano, łamiąc przy tym kostkę.

Turysta, którego nazwiska nie wymieniono, mieszkał ze swoją tajską dziewczyną, którą odwiedzał w Pattaya. Ochroniarz dyżurny w hotelu, który znajduje się przy Pattaya Third Road, usłyszał krzyki agonii i bólu i szybko zareagował na incydent, znajdując turystę na chodniku ściskającego zranioną nogę i wołającego Koreańczyka o pomoc.

Strażnik wezwał policję i ratowników z fundacji ratunkowej, którzy pomogli w zabraniu mężczyzny do szpitala. Jego dziewczyna współpracowała z policją i stwierdziła, że ​​leżała na łóżku, a jej chłopak relaksował się na balkonie, kiedy upadł. Policja zbadała pokój i nie znalazła żadnych śladów walki, jednak przeprowadzi dokładne dochodzenie, aby upewnić się, że nie doszło do kłótni, która spowodowała upadek.

Skontaktowano się z koreańskim tłumaczem, aby przeprowadzić wywiad z mężczyzną w szpitalu, gdy ten wyzdrowieje po odniesionych obrażeniach.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/