Urodziny Królowej, Dzień Matki to niedziela, wszyscy zachęcamy do noszenia niebieskiego

Tajlandia-

W najbliższą niedzielę, 12 sierpnia, obchodzone są 86 urodziny Jej Wysokości Królowej Sirikit.

Pracownicy rządowi, policja i wojsko są zobowiązani do noszenia królewskich strojów, ale ratusz chce również, aby opinia publiczna poszła w ich ślady przez cały miesiąc.

Z tej okazji w całym kraju odbywa się wiele imprez.

Z Urzędu Miasta Pattaya nie nadeszło żadnych informacji o lokalnych wydarzeniach, ale opublikowano następujące informacje, które mogą obowiązywać tutaj lub nie: w odniesieniu do obszarów regionalnych i zamorskich gubernatorzy prowincji i ambasadorowie są przydzieleni do przeprowadzenia ceremonii błogosławieństwa i prowadzenia działań w sierpniu 12 odpowiednio.

Od 11 do 13 sierpnia odbędzie się Projekt Praktyki Dharmy na Górze Buddy i odbędą się odosobnienia Dharmy w całym kraju.

Ponadto, Stały Sekretarz Kancelarii Premiera powiedział, że z tej pomyślnej okazji rząd chciałby zaprosić sektor publiczny i prywatny oraz wszystkich cywilów do udekorowania swoich budynków i domów zdjęciem królowej Sirikit, tajlandzkimi flagami narodowymi oraz flagami z „ Sor Kor”. Co więcej, zostaną utworzone księgi błogosławieństw, które ludzie będą podpisywać w wielu miejscach, a rząd wyśle ​​zaproszenie do noszenia przez wszystkich na niebiesko przez cały sierpień, aby uczcić królową.

Ponadto, ponieważ jest to Dzień Matki, w wielu lokalnych restauracjach i hotelach organizowane są specjalne wydarzenia z okazji uhonorowania matek na całym świecie. To Dzień Matki dla całej Tajlandii i bardzo szczególny dzień dla Tajów.

Szczęśliwego Dnia Matki z Pattaya News.

ŹRÓDŁOCodzienna poczta w Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/