Policja w Pattaya napada na popularne dyskoteki Mixx i Pier w poszukiwaniu narkotyków, broni palnej i prostytucji - nie ma nic

Pattaya-

O 1:00 we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek 13 sierpnia dziesiątki policji w Pattaya i urzędników okręgowych przeprowadziły nalot na dwie popularne lokalne dyskoteki, Mixx i Pier, znajdujące się na ruchliwej ulicy Walking Street w Pattaya.

Celem nalotu było poszukiwanie śladów osób zażywających narkotyki, narkotyki, prostytucję oraz sprawdzanie pozwoleń.

Policja w Pattaya nie znalazła żadnych wykroczeń i stwierdziła, że ​​są zadowoleni, że obaj właściciele firm przestrzegają prawa. Mixx Disco był wcześniej w wiadomościach o dźgnięciu nożem, które miało miejsce tam między dwoma klientami kilka miesięcy wcześniej, w którym mężczyzna z Izraela uciekł z kraju po dźgnięciu nożem Australijczyka podczas kłótni.

Policja w Pattaya oświadczyła, że ​​regularne naloty będą kontynuowane, aby zapewnić, że Pattaya jest bezpieczna dla turystów. Jednak kilku turystów, którzy rozmawiali z prasą, nie było zadowolonych, że ich wieczorne wyjście zostało zakłócone i że nie wolno im było opuszczać placówek przez prawie godzinę podczas inspekcji policji. Policja nie sprawdzała jednak paszportów turystów ani nie wymagała od nich wykonania testu na obecność narkotyków.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/