Rada Miejska Pattaya zatwierdza budżet 95 milionów bahtów na usuwanie odpadów na Koh Larn, spalarnia Build

Pattaya-

Po kilku latach skarg oraz różnych badań i rozwiązań, Rada Miejska Pattaya zatwierdziła dziś budżet 95 milionów bahtów z rocznym harmonogramem na utylizację odpadów na Koh Larn i zbudowanie spalarni, aby właściwie pozbyć się odpadów z ich obecnej lokalizacji na wyspie.

Wraz z liczbą turystów przybywających na Koh Larn, codziennie na wyspie gromadzi się nawet 20 ton odpadów, zwiększając rozmiar składowiska do obecnego poziomu.

W ubiegłym roku omawiano kilka planów, w tym być może nawet nałożenie na turystów opłaty za odwiedzenie wyspy w celu zmniejszenia poziomu śmieci. To jednak nie będzie miało miejsca.

Odpady z Koh Larn będą przewożone łodzią i podwykonawcami do właściwego składowiska znajdującego się w Samut Prakarn w Rayong. Jak wspomniano, przewiduje się, że usunięcie odpadów z wyspy i umieszczenie ich w odpowiednim miejscu zajmie do roku. Rada ostrzegła, że ​​uzgodnienie planu z wykonawcami i przejście do fazy zamówień zajmie do dwóch miesięcy, kiedy to będą mieli 365 dni na usunięcie odpadów z obecnego terenu składowiska.

Po zakończeniu procesu usuwania odpadów na miejscu zostanie wybudowana spalarnia, która będzie odpowiednio usuwać śmieci na wyspie. Szkoła Technologiczna Króla Mongkuta osobiście pomagała w opracowaniu planu spalarni i tego, czego będzie potrzebować, aby właściwie pozbyć się odpadów z wyspy i zachować ich piękny wygląd.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/