Mały transformator eksploduje w Central Pattaya, strażacy szybko reagują, żadnych obrażeń

Pattaya-

O 2:30 rano, 25 sierpnia 2018 r., przed chińską restauracją i sklepem z częściami samochodowymi, eksplodował transformator, powodując podpalenie słupa i przewodów komunikacyjnych.

Osoby postronne zadzwoniły do ​​miejscowej straży pożarnej, która zareagowała w ciągu kilku minut i była w stanie szybko ugasić pożar, zanim doszło do uszkodzenia mienia.

Świadek zeznał, że szli w pobliżu, kiedy usłyszeli głośny trzask oraz podpalony słup i druty.

Przewody, które zostały dotknięte, na szczęście nie były głównymi liniami energetycznymi, a jedynie liniami komunikacyjnymi i telefonicznymi.

Inspektorzy przeciwpożarowi stwierdzili, że niedawne opady deszczu spowodowały uszkodzenie skrzynki i kabli oraz spowodowały pożar.

Poza kablami nie było żadnych obrażeń ani szkód materialnych. Kable zostaną po południu naprawione przez zakład energetyczny, a skrzynka zostanie sprawdzona i wymieniona.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/