Pijany kierowca samochodu uderza Tajkę na motocyklu, próbuje biec na Soi 6.

Dziś o 5:00 rano, 26 sierpnia 2018 r., 19-letnia Shreeporn Boonsong jechała z pracy do domu, gdy pijany kierowca wjechał z dużą prędkością w jej motocykl na drugiej drodze, raniąc ją i złamując nogi.

  Pani Boonsong, która miała na sobie kask i była trzeźwa, towarzyszyli świadkowie, którzy biegli przez ulicę, aby jej pomóc. Gdyby nie miała kasku, ratownicy stwierdzili, że jej obrażenia mogłyby być znacznie poważniejsze.

  Kierowcą samochodu, szarego Mitsubishi, była 32-letnia Arisa Klangprai, która uciekła z miejsca zdarzenia i próbowała zbiec z Soi Six. Jednak pani Klangprai była tak pijana, że ​​rozbiła się pod koniec soi i nie była w stanie ruszyć samochodu przed przybyciem władz.

  Pani Arisa nie współpracowała z policją i była mocno pod wpływem alkoholu, ledwo mogła chodzić. Narzekała na policję i stwierdziła, cytuję, że nie obchodzi jej dziewczyna, którą zraniła, ani inne osoby w okolicy. Policja jednak troszczyła się o nią i aresztowała ją. Zostanie oskarżona o wielokrotne trafienie i ucieczkę, zniszczenie mienia i jazdę pod wpływem alkoholu. Zostanie zatrzymana w areszcie śledczym przez weekend, dopóki nie zostanie zabrana do sądu w poniedziałek rano.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/