Wideo: Restauracja z owocami morza w Chonburi z tancerzami w stylu Go-Go, którym grozi zamknięcie przez gubernatora

Chonburi-

Gubernator prowincji Chonburi zlecił inspekcję restauracji serwującej owoce morza w dzielnicy Sriracha po tym, jak wideo z seksownymi tancerkami stało się popularne.

Nagranie zrobione w Bor Tok Gung SS Bor Win, restauracji, w której wybierasz własne owoce morza z dużego basenu, łowiąc je, pokazuje kilka kobiet w odsłaniających szortach i koszulach tańczących na stole, podczas gdy klienci — w tym rodzina z małym dzieckiem — obserwuj, jak zbierają się wokół basenu z owocami morza i łowią ryby na kolację.

Gubernator Chonburi Pattaratorn Tianchai poprosił urzędników okręgowych o sprawdzenie restauracji, o której mowa.

Stwierdził, że seksowny taniec jest uważany za publiczną nieprzyzwoitość i nie powinien odbywać się w lokalu, który rejestruje się jako restauracja. Stwierdził również, że Tajowie i turyści uważają tego rodzaju zachowanie za „obrzydliwe” i „obraźliwe” i nie jest to właściwy obraz dla obszaru Chonburi ani nie odzwierciedla wartości większego obszaru Pattaya.

Film został udostępniony na Facebooku prawie pół miliona razy i stał się wirusowy w mediach społecznościowych. Komentarze w mediach społecznościowych od mieszkańców Tajlandii są oburzone i w większości stwierdzają, że to nie jest Tajlandia i nie odzwierciedlają Chonburi i Pattaya.

Film, który według gubernatora jest obraźliwy i obrzydliwy oraz sprzeczny z tajlandzkimi wartościami, znajdziecie poniżej. Oglądaj na własne ryzyko.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/