Francuz i jego tajska żona kradną pick-upa po zabraniu go na jazdę próbną

Para sprzedała ciężarówkę bezimiennej osobie za 75,000 XNUMX bahtów po jej kradzieży.

Pattaya-

57-letni francuski emigrant Albert Cherif i jego żona Tajka, 31-letnia Nannapas Krawin, zainteresowali się ostatnio 48-letnim pickupem Fordem Ranger pana Wirot Jandaharn, kiedy zobaczyli, że jest na sprzedaż podczas pobytu w mieszkaniu w Pattaya.

Pan Jandaharn zaufał parze i pozwolił im zabrać ją na jazdę próbną po osobistej rozmowie z nimi. Jednak para uciekła pickupem do północnej Tajlandii, skąd pochodzi pani Krawin i sprzedała ciężarówkę za 75,000 XNUMX bahtów.

Zostali złapani przez CCTV podczas przechodzenia przez punkt kontrolny w Sai Moon w Yasothorn 30 sierpnia 2018 r., po długotrwałych poszukiwaniach w całej Tajlandii. Nie przerobili ciężarówki ani nie zmienili jej tablicy rejestracyjnej.

Policja Pattaya skupiła się na nich, ale potem odkryła, że ​​ponownie uciekli po sprzedaniu ciężarówki Ao Nangowi na wakacje za pieniądze uzyskane ze sprzedaży ciężarówki.

Wyśledzono ich do Ao Nang, schwytano w pokoju hotelowym i zabrano z powrotem do Pattayi pod zarzutem kradzieży i uchylania się od władzy.

Para twierdziła śledczym, że myśleli, że pan Jandaharn podarował im ciężarówkę za darmo, mimo że nie znali mężczyzny przed jazdą próbną. Twierdzili, że nie wiedzą, komu sprzedali ciężarówkę. Policja i pan Jandaharn nie kupili swojej historii i są przetrzymywani w areszcie śledczym w Pattaya w oczekiwaniu na daty rozprawy sądowej. Urzędnicy stwierdzili również, że pan Cherif prawdopodobnie zostanie deportowany z Tajlandii po zakończeniu procesu sądowego i odbyciu wszelkich wyroków więzienia.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOMenedżer online
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/