Gitara „Legend” Lam Morrison uderza pieszego w drodze do pracy

Pattaya-

Znany lokalny gitarzysta Lam Morrison, lat 74, brał udział w wypadku, w którym potrącił pieszego w swoim samochodzie w drodze na koncert w South Pattaya w sobotni wieczór, 8 września.

Jego czarne BMW 325i doznało mocno pękniętej przedniej szyby w wyniku wypadku.

Piesza, Loppraphan Sariphim, lat 40, odniosła ranę głowy i obrażenia prawej nogi. Po wypadku trafiła do szpitala.

Pan Morrison w pełni współpracował z policją i urzędnikami na miejscu wypadku. Nie było jasne, gdzie leży wina w incydencie. Pan Morrison twierdzi, że wybiegła przed niego bez ostrzeżenia, a pani Sariphim jak dotąd odmówiła złożenia publicznego oświadczenia.

Policja dokona przeglądu CCTV na skrzyżowaniu, na którym miał miejsce wypadek i zdecyduje, czy złoży wniosek i postawi zarzuty.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/