Złodziej próbujący ukraść telewizor spada z dachu podczas burzy

Chon Buri-

O 6:30 12 września 2018 roku 41-letni Taj zsunął się z dachu domu w wiosce położonej w 438/59 Moo 9 w Nongprue w rejonie Chonburi. Mężczyzna, pan Chan Narong Thong Ngam, próbował ukraść telewizor z domu przez otwarte okno na piętrze, owinął go kilkoma warstwami materiału i próbował użyć zielonej liny, aby doprowadzić telewizor do domu. ziemi, kiedy poślizgnął się i upadł. Właściciela domu nie było w tym czasie.

Wypadek i związany z nim hałas obudził sąsiada, 29-letniego Taja, który zobaczył, co się dzieje i pospieszył z pomocą w zatrzymaniu złodzieja. Pan Ngam próbował uciec do dżungli za domem, jednak jesienią złamał obie kostki i był zmuszony wczołgać się w gęste zarośla.

Inni mieszkańcy dowiedzieli się o próbie napadu i wezwali policję, która pomogła przeczesać teren dżungli za domem, gdzie ostatecznie znaleźli pana Ngam, rannego i cierpiącego. Pan Ngam, który jest miejscowym mieszkańcem i znanym mieszkańcom wioski, wstydził się i nie wyszedł z dżungli wspólnie, ponieważ stwierdził, że jest zbyt zakłopotany, aby jego sąsiedzi mogli go zobaczyć.

Pan Ngam został przewieziony do lokalnego szpitala, a po wyleczeniu obrażeń zostanie przewieziony do więzienia w Pattaya, gdzie zostanie postawiony zarzut kradzieży.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/