Złodziej próbujący ukraść telewizor spada z dachu podczas ulewy

Chon Buri-

6 września 30 r. o godzinie 12:2018 41-letni Tajlandczyk spadł z dachu domu w wiosce położonej pod adresem 438/59 Moo 9 w Nongprue w rejonie Chonburi. Mężczyzna, pan Chan Narong Thong Ngam, próbował ukraść telewizor z domu przez otwarte okno na drugim piętrze, owinął go kilkoma warstwami materiału i próbował za pomocą zielonej liny przenieść telewizor do ziemi, gdy się poślizgnął i upadł. Właściciela domu nie było w tym czasie na miejscu.

Katastrofa i wynikający z niej hałas obudziły sąsiada, 29-letniego Tajlandczyka, który widząc, co się dzieje, pospieszył z pomocą w zatrzymaniu złodzieja. Pan Ngam próbował uciec do dżungli za domem, jednak jesienią złamał obie kostki i był zmuszony czołgać się w gęste zarośla.

Inni mieszkańcy dowiedzieli się o próbie rabunku i wezwali policję, która pomogła przeczesać dżunglę za domem, gdzie ostatecznie odnaleziono rannego i cierpiącego pana Ngama. Pan Ngam, mieszkaniec okolicy i znany mieszkańcom wioski, był zawstydzony i nie wyszedł wspólnie z dżungli, twierdząc, że jest zbyt zawstydzony, aby byli widziani przez sąsiadów.

Pan Ngam został zabrany do lokalnego szpitala, a po opatrzeniu obrażeń zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Pattaya, gdzie zostanie oskarżony o kradzież.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/