Otwarcie nowej 13-kilometrowej trasy rowerowej w rejonie Pattaya

Nowa trasa rowerowa została otwarta w rejonie Pattaya, co wywołało wiele fanfar ze strony lokalnych urzędników turystycznych. Trasa łączy Sukhumvit Road (trasa 3) z trasą 331.

Trasa rowerowa pokonuje odcinek o długości 13.632 km od końca do końca.

Drogi lokalne 1008,3020,5010 i 1003 zostały odnowione i zmodernizowane za łączny koszt prawie 145 milionów bahtów. Remont obejmował wyraźnie pomalowane trasy rowerowe i znaki, które wyraźnie wskazują, że ścieżki rowerowe są przeznaczone tylko dla rowerów, a nie motocykli czy innych pojazdów.

W okolicy jest wiele atrakcji – zwłaszcza świątynie i Góra Buddy – które rodziny po prostu uwielbiają odwiedzać lokalne władze turystyczne i że otwierając przyjazną rodzinom trasę rowerową, mogą teraz jeździć na rowerze po lokalnych atrakcjach, jeśli zechcą.

Dyrektor Departamentu Dróg Wiejskich Phisit Jitwiriyawasin pochwalił swoją nową drogę rowerową i ulepszenia tras jako dobrodziejstwo dla turystyki i twierdzi, że rowerzyści od jakiegoś czasu szukają takich tras.

Krytycy jednak w mediach społecznościowych wyrażają zaniepokojenie egzekwowaniem pasów rowerowych i uważają, że będą one używane przez motocykle i wózki z żywnością oraz znaki i zasady potencjalnie ignorowane przez lokalnych mieszkańców.

ŹRÓDŁOMenedżer online
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/