Otwarcie nowej 13-kilometrowej trasy rowerowej w rejonie Pattaya

Nowa trasa rowerowa została otwarta w rejonie Pattaya przy wielu fanfarach ze strony lokalnych urzędników ds. turystyki. Trasa łączy Sukhumvit Road (trasa 3) z trasą 331.

Ta trasa rowerowa przecina dystans 13.632 km od końca do końca.

Drogi lokalne 1008,3020,5010 i 1003 zostały odnowione i przebudowane za łączny koszt prawie 145 milionów bahtów. Renowacja obejmowała wyraźnie pomalowane trasy rowerowe i znaki, które wyraźnie informują, że ścieżki rowerowe są przeznaczone wyłącznie dla rowerów, a nie dla motocykli i innych pojazdów.

W okolicy znajduje się wiele atrakcji – zwłaszcza świątynie i Góra Buddy – które rodziny po prostu uwielbiają odwiedzać, jak stwierdziły lokalne władze ds.

Dyrektor Departamentu Dróg Wiejskich Phisit Jitwiriyawasin okrzyknął nową ścieżkę rowerową i ulepszenia tras jako dobrodziejstwo dla turystyki i twierdzi, że rowerzyści szukali takich tras od jakiegoś czasu.

Jednak krytycy w mediach społecznościowych wyrażają zaniepokojenie egzekwowaniem pasów rowerowych i uważają, że będą one używane przez motocykle i wózki z jedzeniem, a znaki i zasady mogą być ignorowane przez lokalnych mieszkańców.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOMenedżer online
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/