Wideo: Hinduska turystka ma przygryzioną dolną wargę przez Tajkę podczas kłótni w dyskotece

Pattaya-

Jak informowaliśmy wcześniej w naszych kanałach społecznościowych, indyjski turysta, pan Shashank Agarwal, lat 30, był zamieszany w kłótnię w nocnym klubie, w której Tajka brutalnie ugryzła jego dolną wargę.

Kobieta, pani Sukanya Pafaek, lat 38, twierdzi, że pan Agarwal, który był mocno odurzony, podszedł do niej i kilku przyjaciół w Tony's Indian Disco o 4:00 rano we wczesnych godzinach 20 września i obmacywał ich i chwytał bez ich zgody . Prosiła go kilka razy, aby odszedł, a ona stwierdziła, że ​​​​odmówił, chwytając ją za ramię i próbując mocno ją pocałować. Zeznała policji i naszym reporterom, że w tym czasie bała się mężczyzny i zaatakowała go, przygryzając jego dolną wargę i wyrządzając znaczne szkody.

Pan Agarwal, który został opatrzony przez ratowników medycznych na miejscu zdarzenia i przewieziony do szpitala po incydencie, powiedział lokalnej policji, że zajmuje się swoimi sprawami i nie zrobił nic złego, gdy Tajka zaatakowała go niespodziewanie i przygryzła wargę. Świadkowie obecni na miejscu zdarzenia oraz ratownicy medyczni potwierdzili, że pan Agarwal był w stanie silnego nietrzeźwości i był w stanie szoku. Policja będzie czekać, aż wytrzeźwieje w szpitalu i zostanie wyleczony z ran, aby złożyć pełne oświadczenie.

Policja będzie również przeglądać nagrania CCTV z incydentu przed podjęciem decyzji, czy wnieść oskarżenie. W tej chwili pani Pafaek została zwolniona na własne żądanie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/