74-letni turysta z Arabii Saudyjskiej umiera przed hotelem?

Pattaya-

O 6:30 rano, 21 września 2018 roku, 74-letni turysta z Arabii Saudyjskiej, pan ALSALAMAH NASSER ABDULRAHMAN, zemdlał na ulicy przed hotelem Dee House przy Soi 17 w południowej Pattaya.

27-letnia panna Araya Kanying Yuen wchodziła do hotelu, gdy zobaczyła, jak mężczyzna pada. Ona i kilku tajlandzkich kierowców motocykli próbowało pomóc mężczyźnie, ale on nie zareagował, więc wezwali służby ratunkowe.

Niestety nie udało im się uratować życia mężczyzny.

Taksówkarze motocyklowi w okolicy powiedzieli, że widzieli mężczyznę pijącego dużo wcześniej samotnie na szczycie ulicy. Urzędnicy stwierdzili jednak, że jest za wcześnie, aby ustalić dokładną przyczynę śmierci. Nie był rezydentem hotelu, w którym zmarł na ulicy. Był na wakacjach od kilku dni zgodnie z paszportem i wizą. Ambasada i krewni zostali poinformowani.

Nota wydawcy: Wcześniej informowaliśmy, że mężczyzna pochodził z Iranu. Ta informacja była nieprawidłowa.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/