Mąż i żona handlarze narkotyków schwytani w rejonie Pattaya

Huay Yai-

20 września 2018 r. o godzinie 9:00 urzędnicy i policja Banglamungu dokonali nalotu na małe mieszkanie znajdujące się na Moo 4 w Huay Yai po tym, jak śledztwo doprowadziło do nich pod adres z poprzedniego tygodnia.

Niedawno w okolicy odkryto kilku nastolatków w wieku 13 lat, którzy mieli tabletki Yabba (met.). Śledczy policyjni ustalili, że źródłem tabliczek byli mąż i żona Sarutma i Prasit Thaisit.

Policja obserwowała adres przez jakiś czas i obserwowała kilku młodych nastolatków wychodzących i wychodzących z mieszkania w ciągu kilku godzin. Policja zdecydowała się na nalot na mieszkanie i odkryła w sumie 296 tabletek Yabba. Odkryli również krystaliczną formę mety w staniku Sarutmy.

Sarutma oświadczyła policji, że wszystkie narkotyki należały do ​​niej, a jej mąż Prasit nie był w to zamieszany ani odpowiedzialny. Jednak policja nie uwierzyła w to oświadczenie i aresztowała obie osoby pod zarzutem narkotyków. Para będzie przetrzymywana w areszcie śledczym w Pattaya w oczekiwaniu na proces.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/