Prom z Pattaya do Hua Hin zawieszony do 1 listopada 2018 r.

Pattaya-

Niecałe dwa lata po otwarciu z wielką pompą, prom łączący kurorty Hua Hin i Pattaya został zawieszony, powiedział w czwartek urzędnik ds.

Powołując się na straty finansowe, opóźnienia pogodowe i niską sprzedaż biletów sezonowych podczas monsunu, prowincjonalny urzędnik ds. turystyki Orasa Awutkhom ogłosił, że usługa zostanie wznowiona 1 listopada, ale nie była zadowolona z decyzji przewoźników promowych.

„Obecnie jest to okres zmniejszonej turystyki lub poza sezonem, więc jest bardzo niewielu klientów” – powiedział Orasa. „Dlatego firma wstrzymała świadczenie usług od 20 września do 31 października”.

Powiedziała również, że zawieszenie usług wpłynie na turystykę w Hua Hin. Powiedziała, że ​​koncesjonariusz linii promowej, Royal Passenger Line, powinien był wykorzystać kampanie marketingowe poza sezonem, aby przyciągnąć klientów, zamiast zawieszać usługi. Stwierdziła, że ​​mają niewielki marketing lub promocję usług promowych.

Otwarty w styczniu 2017 roku prom obsługiwany jest przez prywatną firmę Royal Passenger Line, wykonawcę państwowego. Dzięki statkom czas podróży między Hua Hin a Pattaya po drugiej stronie Zatoki został skrócony z pięciu godzin do 90 minut.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/