Tajlandczyk zamordowany w swoje urodziny po tym, jak flirtował z żoną swojego przyjaciela

Pattaya-

W dniu 20 września 2018 r. o godzinie 8:00 policja okręgu Banglamung została poinformowana o morderstwie, które miało miejsce w domu przy Moo 5, Nongprue, Banglamung.

Po przybyciu na miejsce policja i nasi reporterzy odkryli zwłoki niedawno zmarłego 46-letniego Prapina Wongsawanichkita. Ponadto obecny był także właściciel domu i jego żona, 42-letni Nimit Khunmai, którzy czekali na przybycie policji. Nazwisko żony pana Khunmai nie było dostępne w czasie dla prasy. Zarówno pan Khunmai, jak i jego żona byli mocno pijani, a policja zauważyła na stole w salonie skończoną butelkę rumu Sangsom.

Żona pana Khunmai powiedziała urzędnikom i prasie, że pan Prapin obchodził dzisiaj swoje urodziny i przyszedł na małe przyjęcie urodzinowe z parą. Twierdziła, że ​​przyjaźnią się od wielu lat. Twierdzi jednak, że gdy pan Prapin upił się, zaczął z nią flirtować, co rozgniewało jej męża. Zeznała, że ​​w pijackiej wściekłości jej mąż wziął nóż z kuchni i zadźgał pana Prapina za rzekomy flirt.

Pan Prapin był zbyt pijany, by odpowiadać na pytania i został aresztowany pod zarzutem morderstwa. Jego żona została zatrzymana w tym czasie, podczas gdy policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/