Turysta z Hongkongu zaangażowany w bójkę z ladyboys na Walking Street, twierdzi, że ukradli mu milion bahtów

Pattaya-

Turysta z Hongkongu skrytykował w sobotę policję w Pattaya za to, że nie aresztowała grupy ladyboyów, które rzekomo go okradły.

Vincent Chen, lat 32, twierdził, że grupa ladyboys ukradła jego dobytek, który wycenił na 1 milion Bt we wtorek. Powiedział, że policja po prostu ukarała ich grzywną i wypuściła na wolność bez zwracania jego rzeczy. Pan Chen twierdzi również, że jest dobrze znanym aktorem w Chinach i Hongkongu.

Chen powiedział, że spacerował po Pattaya Walking Street we wtorek o 5 rano, kiedy podeszła do niego grupa czterech ladyboys i poprosiła go o pieniądze na zakup jedzenia. Chen powiedział, że zgodził się dać im 500 Bt, ale zażądali 1,000 Bt, co doprowadziło do sporu. Ladyboye następnie zaatakowały go i gdy walczył, porwały jego torbę.

Twierdził, że jego torba miała 120,000 520,000 funtów w gotówce, zegarek Rolex o wartości 400,000 XNUMX funtów i złotą bransoletkę o wartości XNUMX XNUMX funtów.

Powiedział, że policja aresztowała go i cztery ladyboye i zabrała ich na komisariat. Obie strony zostały ukarane grzywną, jednak ladyboys pozwolono odejść bez zwrotu torby.
Chen pokazał również nagranie wideo z kamery bezpieczeństwa, które pokazało ladyboys atakujących go i wyrywających jego torbę.

Policja twierdzi, że nadal badają sytuację, a przeszukanie lokalu ladyboys wcześnie w sobotę niczego nie znalazło.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/