27-letni Taj zabity przez pociąg w rejonie Pattaya

Pattaya-

27-letni Taj, pan Chan Promma, został znaleziony martwy na torach kolejowych w okolicy Chonburi o 5:00 tego popołudnia. To był drugi Taj, którego pociąg potrącił na tym samym odcinku toru w ciągu tygodnia. Ten drugi mężczyzna przeżył, jak pisaliśmy wcześniej w tym tygodniu.

Ciało zostało odkryte przez Tajkę, która wybrała się na spacer po okolicy. Policja i służby ratunkowe oszacowały, że pan Promma nie żyje od około 6 godzin.

Policja będzie badać incydent, aby ustalić, czy był to wypadek, czy możliwe samobójstwo. Będą również rozmawiać z konduktorem pociągu osobiście. Konduktor podobno podczas swojej zmiany nie zauważył niczego poza kontrolą.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/