27-letni Tajlandczyk zabity przez pociąg w rejonie Pattaya

Pattaya-

27-letni Tajlandczyk, pan Chan Promma, został znaleziony martwy na torach kolejowych w rejonie Chonburi o godzinie 5:00 tego popołudnia. To był drugi Tajlandczyk potrącony przez pociąg na tym samym odcinku torów w ciągu tygodnia, drugi mężczyzna przeżył, o czym pisaliśmy wcześniej w tym tygodniu.

Ciało zostało odkryte przez Tajkę, która wybrała się na spacer po okolicy. Policja i ratownicy oszacowali, że Promma nie żył od około 6 godzin.

Policja będzie badać okoliczności zdarzenia, aby ustalić, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też samobójstwo. Będą też osobiście rozmawiać z konduktorem pociągu. Konduktor podobno nie zauważył niczego spod kontroli podczas swojej zmiany.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/