Buffalo Racing Festival uderza w okolice Chonburi 23 października

Coroczny Festiwal Wyścigów Buffalo w Chonburi (ประเพณีวิ่งควาย 2561) przed ratuszem jest jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń odbywających się pod koniec buddyjskiego Wielkiego Postu, z tradycją sięgającą ponad 140 lat. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 18-24 października 2018. Wyścigi bawołów odbędą się 23 października. Festiwal świętuje wysoki status bawołów, które cieszą się wyjątkową tajską ikoną tajlandzkiego rolnictwa i wiejskiego stylu życia. Daje również lokalnym mieszkańcom możliwość spotkania się i cieszenia się dobrą zabawą i dobrym jedzeniem.

Harmonogram na 23 października:

7: 00 am Parada 13 bawołów przez miasto Chonburi
10: 00 am Ceremonia otwarcia na torze wyścigowym przed Urzędem Miasta
10: 00 am Wyścigi bawołów

Bawoły ścigają się w trzech klasach w zależności od wielkości, ponieważ trenerzy z miłością poddają swoje wierzchowce surowym reżimom treningowym i dietetycznym w miesiącach poprzedzających zawody. Tajskie bawoły są często stereotypowo ociężałe; jednak wielu odwiedzających jest zaskoczonych, jak szybko potrafią biegać. Potrzeba bardzo zwinnego (i lekkiego) dżokeja, aby utrzymać się na całe życie i prowadzić swoje ukochane bestie po często błotnistym, 100-metrowym torze do zwycięstwa. Inne ekscentryczne wydarzenia na Buffalo Racing Festival to konkurs piękności „Ms Buffalo” dla najbardziej atrakcyjnych i „najlepiej ubranych”, który nadaje karnawałowej atmosferze przejażdżki, koncerty i obfitość jedzenia.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/