Ciężarówka z olejem zderza się z zaparkowaną ciężarówką Pepsi na stacji benzynowej, kierowca ginie

Rayong-

20 listopada 2018 roku około godziny 2:00 10-kołowa ciężarówka z olejem należąca do firmy Hino zderzyła się z zaparkowaną 18-kołową ciężarówką Pepsi na stacji benzynowej znajdującej się przy autostradzie nr 36 przy wjeździe do Rayong 1. Wypadek miał miejsce podczas ulewa, która ograniczała widoczność. Świadkowie stwierdzili, że zaparkowana Pepsi Truck miała prawidłowo migające światła.

Kierowca ciężarówki z ropą, pan Uthai Phon, lat 38, przeżył incydent i został wycięty nożem z wraku przez ratowników. Niestety, niedługo później zmarł w szpitalu w Banglamung.

Kierowca ciężarówki Pepsi, 48-letni pan Prapapatwong, stwierdził, że był zaparkowany przy dystrybutorze i czekał na paliwo, kiedy pan Phon wpadł na niego z dużą prędkością. Pan Prapatwong stwierdził, że przy prędkości, z jaką jechał Pan Phon, wydawało się, że jest albo rozkojarzony, albo śpi. Pan Prapapatwong nie został ranny w wypadku.

Świadek na stacji benzynowej, który nie chciał być wymieniony przez The Pattaya News, stwierdził, że pan Phon nie zwolnił podczas wjeżdżania na stację i nie wydawał się nawet mieć przerw, kiedy uderzył w ciężarówkę Pepsi. Obie ciężarówki doznały uszkodzeń, jednak olej na szczęście nie podpalił.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie CCTV ze stacji benzynowej podczas incydentu.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/