Ciężarówka z olejem zderza się z zaparkowaną ciężarówką Pepsi na stacji benzynowej, kierowca zabity

Rayong-

W dniu 20 listopada 2018 roku około godziny 2:00 10-kołowy Oil Truck należący do firmy Hino zderzył się z zaparkowaną 18-kołową ciężarówką Pepsi na stacji benzynowej zlokalizowanej na autostradzie numer 36 przy wjeździe do Rayong 1. Do wypadku doszło podczas ulewny deszcz, który ograniczył widoczność. Świadkowie stwierdzili, że zaparkowana ciężarówka Pepsi miała prawidłowo migające kierunkowskazy.

Kierowca ciężarówki z olejem, pan Uthai Phon, lat 38, przeżył incydent i został wycięty nożem z wraku przez ratowników. Niestety, wkrótce potem zmarł w szpitalu w Banglamung.

Kierowca ciężarówki Pepsi, 48-letni pan Prapapatwong, stwierdził, że był zaparkowany przy dystrybutorze i czekał na paliwo, kiedy pan Phon uderzył w niego z dużą prędkością. Pan Prapatwong stwierdził, że przy prędkości, z jaką jechał pan Phon, wydawało się, że jest albo rozproszony, albo śpi. Pan Prapapatwong nie odniósł obrażeń w wypadku.

Świadek na stacji benzynowej, który nie chciał być nazwany przez The Pattaya News, stwierdził, że pan Phon nie zwolnił wjeżdżając na stację i nie wydawał się nawet hamować, kiedy zderzył się z ciężarówką Pepsi. Obie ciężarówki zostały uszkodzone, ale na szczęście olej się nie zapalił.

Policja bada nagranie ze stacji benzynowej w sprawie incydentu.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/