Kambodżanin aresztowany za kradzież 20,000 XNUMX bahtów od chińskiego turysty

Kambodżanin został aresztowany w środę za rzekomą kradzież 4,200 juanów (19,950) w gotówce od chińskiego turysty w restauracji, w której pracował na Koh Lan przy plaży Pattaya.

Chea Heng, lat 25, został aresztowany po tym, jak Jing Lin Piao złożył we wtorek wieczorem skargę na policję, twierdząc, że pieniądze zostały skradzione z jego torby w toalecie restauracji TN na plaży Haad Ta Waen na Koh Lan.

Jing powiedział policji, że powiesił swój plecak przed toaletą, a pięć minut później wyszedł z niego i stwierdził, że gotówka zniknęła.

Policja sprawdziła nagrania z kamer bezpieczeństwa i zobaczyła, jak Chea rzekomo zabiera gotówkę, aby ukryć się w pomieszczeniach mieszkalnych pracowników w restauracji.

Dzięki uprzejmości: The Nation

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/